Kilka słów o mnie

Mam 45 lat, jestem przedsiębiorcą od 2006 roku. Od samego początku zajmowałem się dostarczaniem części zamiennych dla przemysłu, później stopniowo przechodząc na produkcję i handel częściami do produkcji bram garażowych. W 2014 roku wprowadziliśmy na rynek własną markę bram segmentowych. Nasze produkty były montowane w całej Polsce. Opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek na rynek nowe rozwiązania zamka i klamki do bramy garażowej, na które otrzymaliśmy ochronę Urzędu Patentowego RP. Opracowaliśmy i wprowadziliśmy na rynek innowacyjną maszynę do tłoczenia blach kasetonowych na poszycie bram uchylnych. Cztery lata pod rząd otrzymaliśmy tytuł „Najlepsi” przyznawany przez Oferteo.pl, największy w Polsce portal łączący wykonawców z klientami.

Prywatnie jestem mega-szczęśliwym mężem Joasi i ojcem czwórki dzieci. Związany jestem z Tarnowem od ponad 30 lat. Jestem absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Tytuł inżyniera otrzymałem na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Robotyki.

Od zawsze, niezmiennie mam przekonania konserwarywno-prawicowe. Jest to naturalna konsekwencja kierowania się w życiu logiką i twardego analizowania danych. Moim marzeniem jest jak najszersze ukazanie innym tego, co dla mnie jest oczywiste. Programy i pomysły lewicowe nie sprawdziły się nigdy i nigdzie – w całej historii świata. Jeżeli nie było finansowania zewnętrznego, zawsze doprowadzały do zapaści finansowej i bankructwa. Naiwnością jest sądzić, że w przypadku zarówno Polski, jak lokalnie, naszych małych ojczyzn, będzie inaczej.

Zależy mi, żeby ludzie dookoła mogli cieszyć się codziennością w bogatym i przyjaznym środowisku. Wolnym od ideologicznych, lewicowych bredni i utopijnych, za to niesamowicie drogich pomysłów. Do tego konieczna jest szeroka zmiana myślenia i mam ogromną nadzieję przysłużyć się temu procesowi – dla dobra nas wszystkich.